+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • RJ-45/RJ-12/RJ-11 клешта за кримпирање

  Сликата е од информативен карактер.

  SKU: 1622970 Категории ,

  Опис

  RJ-45/RJ-12/RJ-11 клешта за кримпирање на 4/6/8-пински конектори

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It