+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Сечици , професионални, висококвалитетни за сечење на жица со пречник 0.5-2.0мм ( PM-925)

  Сликата е од информативен карактер.

  SKU: 1631972 Категории ,

  Опис

  Сечици , професионални, висококвалитетни за сечење на жица со пречник 0.5-2.0мм ( PM-925)

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It