+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Mikrotik SXTG-5HPacD-SA

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  Mikrotik SXTG-5HPacD-SA outdoor 866Mb/s 802.11ac high power wireless ruter 5GHz snaga 1300mW (31dBm), MIMO dual polarizirana 13dBi sektor antena 90°, Gi

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It