+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional LC

  Сликата е од информативен карактер.

  SKU: 2191102 Категории , Ознака:

  Опис

  TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP модули, LC connector, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It