+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • DECO E4 Mesh WiFi AC1200Mb

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  DECO E4 Mesh WiFi AC1200Mb Dual-Band 2.4 & 5GHz, 2 x LAN, до 100 истовремени конекции

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It