+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • TL-SG5426 26 10/100/1000Mbps

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  TL-SG5426 26 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
  (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
  4 Gigabit SFP Ports1 Console Port

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It