+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • RPSMA low loss antenski kabеl RP-SMA(m-m)0,5m

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  RPSMA low loss antenski kabеl RP-SMA(m) na RP-SMA(m) dolzina 0,5m

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It