+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Mikrotik RouterBOARD 800

  Сликата е од информативен карактер.

  SKU: 5122027 Категории , Ознака:

  Опис

  RouterBOARD 800 with MPC8544 800MHz CPU, 256MB RAM, 3 Gbit LAN, 4 MiniPCI, 1 MiniPCI-e slot, RouterOS L6

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It