+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Продолжен Струен кабел со 6 SCHUKO 1.8м Max 2500W

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  Продолжен Струен кабел со 6 шуко утичници и пренапонска заштита, 1.8м, 220v 10A 3*0.75mm2 Max 2500W

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It