+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Продолжен Струен кабел со 5 SCHUKO 1.8M MAX1500W

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  Продолжен Струен кабел со 5 шуко утичници и пренапонска заштита, 1.8м, 220V 7A 3*0.75mm2, MAX1500W

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It