+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Печ панел модуларен Shilded 19inch/0.65U аголен со 24 порти

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  Печ панел модуларен Shilded 19inch/0.65U аголен со 24 порти за UTP/FTP модули,заштеда на простор преку 35%,со джач на кабел од задна страна и заземјување FA-2590AS-24-0.65U

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It