+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ



 • Печ панел 19inch/1U so 24 RJ-45 cat. 6,FTP/STP/SFTP –

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  Печ панел 19inch/1U so 24 RJ-45 cat. 6, Fully Shиelded FTP/STP/SFTP – фиксно уградени порти, LSA реглети, поседува држач за кабел од задната страна и кабел сo буксна за заземјување FA674C6

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It