+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Печ панел 19inch/1U со 24 RJ-45 cat. 5E -UTP

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  Печ панел 19inch/1U со 24 RJ-45 cat. 5E -UTP,под агол,KRONE LSA реглети (фиксни порти), FA813C5E

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It