+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Печ панел 19inch/1U so 18 RJ-45 cat. 5E

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  Печ панел 19inch/1U so 18 RJ-45 cat. 5E – реглети po 110 стандард (A110), фиксно уградени порти, T568A/B, налепници за обележување и стеги

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It