+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Модул за унивезална клешта (1PK-3003D11)

  Сликата е од информативен карактер.

  SKU: 1621959 Категории ,

  Опис

  Модул за унивезална клешта za RJ-45 / 8-пински конектори (1PK-3003D11)

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It