+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Модул RJ-45 STP кат. 6 – 110 реглети, T568A/B

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  Модул RJ-45 STP кат. 6 Fully Shielded – 110 реглети, T568A/B, Unicom

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It