+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
  •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

  •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

    CLOSE
  •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

  •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ



  • LC/LC singlemode fiber duplex adapter

    Сликата е од информативен карактер.

    Опис

    LC/LC singlemode fiber duplex adapter со 2х LC, без ушки

    Сподели на:
    Facebook TwitterLinkedInPin It