+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Касета за сплајсување со држач за 12 splice протектори – до 12 fiber оптички влакна

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  Касета за сплајсување со држач за 12 splice протектори – до 12 fiber оптички влакна

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It