+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • JTC TM-800A OmniBlend V Blender од 1,5Л BPA free

  Сликата е од информативен карактер.

  SKU: 9900001 Категории , Ознака:

  Опис

  JTC TM-800A OmniBlend V Heavy Duty Professional Blender со сад од 1,5Л и BPA free

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It