+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • GRP2612W (no PoE)

  Сликата е од информативен карактер.

  SKU: 6325051 Категории , Ознака:

  Опис

  GRP2612W (no PoE) WiFi 2line/2SIP,dual band wifi support

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It