+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Grandstream-USA DP760

  Сликата е од информативен карактер.

  SKU: 6333069 Категории , Ознака:

  Опис

  Grandstream-USA DP760 DECT/CAT-iq VoIP SIP екстендер,зголемување на дометот на DP750 базни станици за додатни 300m, до 2 истовремени повици , до 5 DP760 на неа

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It