+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • FTP печ кабел cat. 5E DRAKA тип UC300 S26 4P FRNC

  Сликата е од информативен карактер.

  Опис

  FTP печ кабел cat. 5E DRAKA тип UC300 S26 4P FRNC ‘Fly’, 4 лицнасти парици, метална фолија околу кабел, FRNC (изолација без халоген, незапалив и не испушта дим)

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It