+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • Eaton E Series NV2000 High Voltage (ENV2000H) Line interactive UPS со 2000VA/1200W

  Сликата е од информативен карактер.

  SKU: 4221009 Категории , Ознака:

  Опис

  Eaton E Series NV2000 High Voltage (ENV2000H) Line interactive UPS со AVR tehnologijom (Automatic Voltage Regulation) 2000VA/1200W

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It