+389 2 2573 770
Пон - Пет: 08:00-16:00
ул.852, бр.62 (Нова Газела) Скопје
 •   ПРЕБАРАЈ ПРОИЗВОД

 •   КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

  CLOSE
 •   ФИЛТЕР НА ПРОИЗВОДИ

 •  ПРОИЗВОДИ ПО КОМПАНИИ • EAST 650VA/390W Line-interactive AVR UPS (EA2650i)

  Сликата е од информативен карактер.

  SKU: 4150002 Категории , Ознака:

  Опис

  EAST 650VA/390W Line-interactive AVR UPS, LCD displej, cold start и auto-restart, заштита од изобличувањата во мрежата, краток спој и празнење на батеријата, DIN-шуко излез (EA2650i)

  Сподели на:
  Facebook TwitterLinkedInPin It